pátek 30. května 2014

Cvičení k přijímání hojnosti

Jste-li dávajícími, kteří neumějí přijímat, nemají se dost rádi a zažívají nedostatek a strádání v různých oblastech svého života, vyzýváme vás, abyste si každý den, kolikrát to jen půjde, udělali toto jednoduché, avšak velmi silné cvičení.

Mnozí z vás máte v sobě bloky, které vám brání přijímat hojnost a lásku. Máte uzavřené srdce a možná se bojíte o něco žádat. Možná se necítíte dostatečně hodnotní na to, abyste vůbec mohli něco žádat. My vás však ujišťujeme, že jste stejně tak cenní jako všechny ostatní bytosti a ZCELA si zasloužíte být šťastní.
Nyní se proto otočte ke slunci, ke světlu, posaďte se nebo postavte s rovnými zády, vydechněte... a pak nastavte k tomuto světlu své dlaně. Nastavením svých dlaní takto dáváte najevo svou ochotu přijímat štědrou hojnost Vesmíru do svého života. Projevujete tak, že jste hodni lásky a že si zasloužíte být milováni... a že si tuto skutečnost uvědomujete a jste připraveni ji plně procítit.

Ničeho se nebojte a nechte odplynout všechny myšlenky či pocity, které se při tomto procesu dostaví. Nechte je vyjít na povrch a uvolněte je. Toto je cvičení k vašemu osvobození. Praktikujte ho pravidelně, zejména tehdy, kdy se cítíte nemilovaní, opuštění nebo zažíváte jakékoli jiné pocity strádání. Uvědomte si, že vaše SKUTEČNÁ ochota přijímat, která vychází přímo od srdce, je jedním z hlavních klíčů, které odemykají zámek bránící vstupu hojnosti do vašeho života. Dokud se nebudete mít opravdu rádi a nebudete tedy ochotni něco přijmout z čisté radosti a vděčnosti, s vědomím vlastní hodnoty, nemohou vaše afirmace ani jiné techniky zhmotňování přinést vytoužené výsledky. I když fungují dokonale a mají pro vás všechno připravené, nemohou mít žádný efekt, když to všechno nakonec odmítnete přijmout kvůli pocitu, že si to nezasloužíte.

Dovolte si milovat sami sebe i svůj život natolik, abyste se odmítli nadále trápit a odříkat si dobré věci. Tento život jste nedostali jen k dávání a pomáhání, ale také k přijímání všech úžasných darů Vesmíru a upřímnému potěšení z nich. Dovolte si cítit radost a být naplnění. Ochota k tomu je velmi důležitým krokem, který je třeba učinit a často je to pro vás ten nejtěžší. Proto vás žádáme, abyste nám i Vesmíru otevřeli své srdce a nastavili dlaně všemu krásnému, co si tolik přejete.

* * *

(Poselství andělů, M.T.)


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.