neděle 1. června 2014

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 2. do 8.6. 2014

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 2. do 8.června. Dnes bych chtěla pracovat s kartami Magická poselství víl, i proto, že jsme momentálně tady venku a víly jsou strážnými anděly životního prostředí. Tak jako vždy se nad kartami nejprve modlím a prosím o požehnání a poselství pro nás všechny na tento týden. Víly jsou bytosti velmi blízké nebi. Často je lidé chápou špatně nebo se jich dokonce bojí. Ale věřte mi - víly jsou stejně tak božskými bytostmi jako každý anděl. Jednu kartu vytáhneme pro pondělí a úterý, další pro středu a čtvrtek a ještě jednu pro víkend. Každou kartu vybírám zcela intuitivně a naprosto věřím v její poselství.

Karta pro začátek týdne přímo navazuje na ten předchozí, kdy jsme se hodně zabývali zhmotňováním. Minulý týden jsme byli vedeni k tomu, abychom trávili čas o samotě a opravdu se zamysleli nad tím, co bychom chtěli, co bychom si přáli. A tak tady máme kartu Vaše přání je na dosah. Říká, že to, o čem sníte, není nedosažitelné. Tato karta vás povzbuzuje k tomu, abyste podnikali nějaké kroky a měli víru v to, že to funguje. Protože to opravdu fungovat bude, podniknete-li potřebnou akci.

Hůů, když už mluvíme o akci, pro střed týdne zde máme kartu, kterou jsem ještě nikdy nevytáhla, a to je Dopřejte si cvičení. Říkají mi, že to má dva významy. Jeden z nich je samotné fyzické cvičení, tedy že se máte dobře starat o své fyzické tělo. A ten druhý je ten, který jsem již zmínila a který mi tímto potvrdili - že máte podniknout nějakou akci! Udělat něco pro své sny! Cvičení v tomto případě znamená zavolat tam, jít na ten kurz, přečíst tu knihu, namalovat ten obraz... Zkrátka, ať se cítíte vedeni k čemukoli, udělejte to! A pokud si nejste jisti, zda je to to pravé, co máte udělat, pomodlete se k Bohu za znamení, abyste věděli, zda jdete po správné cestě. Vše je to o akci.

A když se dostáváme k víkendu, je tady karta Vyjděte si do přírody. Všimli jste si někdy, jak osvěžení se cítíte, když si vyjdete ven do přírody? Vaše tělo se uvolňuje. Je to jako masáž, když jdete ven. Jedna z věcí, které ráda dělám, je jít ven v noci a dívat se na hvězdy, vnímat hvězdné světlo. Andělé říkají, že sledovat hvězdné světlo napomáhá zvýšit vaši kreativitu. I sluneční světlo umí krásně oživit tělo. Vyjděte si tedy někam do přírodního prostředí, mezi divoce rostoucí květiny, neboť právě tam pobývají i víly. Víly nemají příliš rády uměle upravované zahrádky. Obzvláště nemají rády pesticidy - a kdo by je také měl rád? Spojte se tedy v přírodě s těmito úžasnými mistryněmi zhmotňování. Napsala jsem o nich také knihu Víly, která popisuje mnohé příběhy o tom, jak víly pomohly lidem získat nový dům, novou práci, nebo aby se jim dařilo ve škole a podobně. Je to úžasné, jak nám tyto často nepochopené bytosti chtějí pomáhat, ale potřebujeme si vyjít ven, abychom se s nimi mohli lépe spojit. A tak si vyjděte ven a užijte si příjemný čas!

Bude to kouzelný týden, to mohu říci. Začínáme na dobrou notu. Tento týden budu živě na Hay House Radio a pak odjíždím do texaského Austinu, a pak do Baltimoru. Samozřejmě také budu s vámi na své facebookové stránce. Posílám vám mnoho lásky, andělských a vílích(!) požehnání, a prosím, řekněte se mnou tady na pobřeží na Maui - Alooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xj9sn_Mduyg
překlad: Magda Techetová

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.