pondělí 5. května 2014

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 5. do 11.5. 2014

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 5. do 11. května. 5. květen je velký den, v jeho datu jsou dvě pětky, což znamená velké změny. Pojďme se tedy podívat na ten následující. Energie v uplynulém týdnu byla in-ten-ziv-ní! A to s velkým I na začátku. Určitě jste to dost pocítili. Možná jste nešťastně narazili na potyčky, protože mnozí lidé reagovali na tuto hrubou energii podrážděním, byli protivní a hrubí a nebylo nijak příjemné být v jejich blízkosti. Je tedy nejvyšší čas na to, abychom se zklidnili, trávili co nejvíce času s jemnými lidmi, nebo sami se sebou o samotě, s milovaným domácím mazlíčkem, zkrátka je čas se zase obrátit dovnitř.
Proto bych chtěla dnes použít jeden z mých nejoblíbenějších balíčků karet, Kouzelní delfíni a mořské víly. Je celý o zhmotňování a pomáhá nám ponořit se do naší nevědomé mysli, ve které se nacházejí veškeré základy toho, co si přitahujeme a co tvoříme. Je tam uloženo vše, čemu hluboko uvnitř věříme. Mořské víly nám pomáhají prohledat podvědomí a odkrýt ta přesvědčení, která nás mohou blokovat. Tak jako každý týden se nad kartami nejdříve pomodlím a prosím o univerzální poselství pro nás všechny, které nám pomůže jít po té nejvyšší cestě během tohoto týdne, abychom mohli pozvedávat energii všude, kudy budeme procházet. Karty vybírám většinou podle vizuálního zaujetí nebo podle pocitu.

Na začátek je tu karta Pozitivní energie. Žádný div, že nám vyšla pro začátek týdne. Je to přesně to, o čem jsem před chvílí mluvila. Obklopte se pozitivní energií. Říkají, že jste momentálně velmi citliví a že tato citlivost je dar, který máte využívat na své duchovní cestě. A tak prosím svou citlivost nepotlačujte, nesnažte sami sebe "otupovat" tím, že se budete snažit potlačovat emoce jídlem, alkoholem nebo něčím jiným.
Karta Pozitivní energie znamená, že pokud se v nějaké situaci necítíte dobře natolik, že je na vás příliš hrubá, je to pro vás signál, abyste začali hledat jiné alternativy pro svůj život. Nemusíte setrvávat v hrubých situacích. Opravdu nemusíte. Možná je načase udělat změnu. Možná je načase naučit se, jak zůstat ve svém středu a jak se chránit. Nebo vás Vesmír tímto způsobem odvádí z této situace pryč a našli vhodnější směr. Nyní se modlím za vás a za to, abyste dostali odpovědi, které vám pomohou zůstat obklopeni podobně smýšlejícími a vnímavými lidmi, milujícími a laskavými dušemi. Zasloužíte si to. Andělé říkají, že o tom ještě budeme mluvit.

Podívejme se na kartu pro středu a čtvrtek. Poraďte se s odborníkem. Týká se to vyučování, mentorství a učení se. Také říkají, že máme pozorně poslouchat, co nám radí naše Vyšší Já. K této kartě dodávají, že pro nás znamená především čas pro modlitby a meditace, meditace především. Modlitby jsou mluvení, meditace jsou naslouchání. Najděte si tedy v tomto týdnu opravdu čas, který strávíte v tichosti. Vím, že jsme všichni momentálně hodně zaneprázdnění, ale bohatě nám postačí i pouhých pět minut. Stejně tak je důležitý i noční spánek, kdy se naše podvědomá mysl uvolní. Namísto abyste si dělali s něčím starosti, požádejte o odpovědi, pomoc a řešení. Pak si všímejte myšlenek, které se vám objeví v mysli. Stejně tak si všímejte i vizí a pocitů. Také můžete dostat fyzická znamení, tak si jich kolem sebe všímejte.

A když se dostáváme k víkendu, máme tady kartu Klid. Můžeme se uvolnit, jupí! Je to čas, kdy budeme pečovat sami o sebe. Andělé poukazují na obrázek, kde je osoba v ústupu od světa, v soukromí. Dopřává si bublinkovou koupel. I to je jeden ze způsobů, jak si dopřát čas pro sebe. Může to být fyzický způsob jako třeba procházka do přírody, nebo také návštěva dobrého přítele nebo příbuzného, turistika nebo plavání, a rovněž nám doporučují koupel s mořskou solí, která nám pomůže očistit se od všech škodlivých a na strachu založených energií, které jste v tomto týdnu do sebe nasáli, a odplavit je. Mořskou sůl můžete zakoupit například v obchodech s kořením nebo zdravou výživou a dát jí trošku do horké vody ve vaně, můžete tam také přidat esenciální olejíček a nějaké květiny, a už máte krásnou očišťující koupel. Pokud žijete u moře, pak vám moře prokáže stejnou službu.

To nás vrací k první kartě, o které andělé chtěli ještě mluvit. Chtějí, abyste rozuměli, že v tomto týdnu máte pozitivní energii dávat sami sobě. Celou dobu jste svou energii dávali a dávali, a nyní máte takovouto energii přijímat. Říkají také, že se máte dobře zamyslet nad tím, jak se sami o sebe staráte. Jak o sobě mluvíte a jak o sobě smýšlíte. Je opravdu velmi důležité věnovat pozitivní energii i sobě samým, ne jen všem ostatním. Víte, že jste dávající, víte, že jste léčitelé, víte, že jste učitelé, a v dávání jste opravdu skvělí, ale tento týden je i o dávání vám samotným. Potřebujete si dovolit také přijímat.

Dopřejte si tedy nějaký čas v ústupu, abyste mohli nabrat sil. Dopřejte si čas v tichosti na naslouchání. Možná budete trochu bojovat s pocity, že jste "sobečtí", ale nezapomínejte na to, že když si dovolíte přijímat všechny ty odpovědi, novou sílu, sebevědomí, budete mít odvahu kráčet kupředu a to je pak velkým darem i pro vaši rodinu, vaše přátelé, milované osoby a všechny ostatní. Protože když jste spokojení a kráčíte po své Božské cestě, pak DÁVÁTE všem těm, kteří to právě potřebují. Bude to tedy velmi silný týden.

Budu samozřejmě v duchu s vámi a tento týden již budu živě na Hay House Radio, než s Michaelem odletíme do Vancouveru. Vy si tento týden dopřejte čas sami pro sebe. A prosím, řekněte se mnou - Aloooooooha!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=iuV3dKLkDLw
překlad: Magda Techetová

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.