čtvrtek 8. května 2014

Správná rozhodnutí

My všichni máme odlišné názory. Vy můžete mít ty pravé pro sebe a já mám ty pravé pro mě. Nezáleží na tom, o co v tomto světě jde, jediná věc, na které můžete pracovat, je co je pro vás dobré. Musíte se dostat do kontaktu se svým vnitřním vedením, protože to je moudrost, která zná odpovědi pro vás. Není jednoduché naslouchat sami sobě, když vám vaši přátelé a rodina neustále říkají, co máte dělat. Přesto však všechny odpovědi na všechny vaše otázky, na které se chystáte ptát, leží uvnitř vás právě teď.

Pokaždé, když říkáte „Já nevím“, zavíráte dveře ke své vlastní vnitřní moudrosti. Zprávy, které dostáváte od svého Vyššího Já, jsou pro vás pozitivní a podporující. Pokud začínáte dostávat negativní zprávy, pak vycházejí z ega a vaší lidské myšlenkové úrovně, a také možná z vaší představivosti, přestože pozitivní zprávy k nám často přicházejí také skrze představivost a sny.
Podporujte sami sebe tím, že pro sebe budete dělat správná rozhodnutí. Když si nejste jisti, zeptejte se: "Je toto rozhodnutí ke mně láskyplné? Je to pro mě dobré?"
Můžete udělat jiné rozhodnutí v pozdějším okamžiku, dni, týdnu nebo měsíci. Pokládejte si tyto otázky neustále.

S tím, jak se učíme milovat sami sebe a věřit naší Vyšší Moci, stáváme se spolutvořiteli s Nekonečným Duchem našeho milujícího světa. Naše láska k sobě samým nás posouvá z pozice oběti na pozici vítězů. Naše láska k sobě samým k nám přitahuje zázračné zážitky. Všimli jste si někdy, že lidé, kteří se cítí sami se sebou dobře, jsou přirozeně atraktivní? Obvykle mají nějakou svou kvalitu, která je prostě nádherná. Jsou šťastní se svým životem. Věci k nim přicházejí snadno a bez nucení.

Kdo jste vy? Co jste se sem přišli naučit? Co jste sem přišli vyučovat? Každý z nás má jedinečný úděl. Jsme víc než jen naše osobnosti, naše problémy, naše obavy nebo naše nemoci. Jsme o mnoho více než jen našimi těly. Jsme propojeni se všemi na této planetě a se vším životem. Jsme duch, světlo, energie, vibrace a láska, a my všichni máme moc žít své životy s naplněním a smyslem.

- Louise L. Hay

* * *

zdroj: http://www.healyourlife.com/author-louise-l-hay/2012/04/lifeshelp/success-and-abundance/the-right-choices
přeložila: Magda

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.