neděle 27. července 2014

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 28.7. do 4.8. 2014

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 28.července do 4.srpna. Máme tu další měsíc! To je úžasné! Tento rok tak ubíhá! Doufám, že nezapomínáte své anděly žádat o pomoc s čímkoli. Nyní nám nastává osmý měsíc a osmička je symbolem nekonečna a obvykle také souvisí s prosperitou a hojností, takže se dívejte po hojnosti navíc, až nastane tento měsíc. Když už mluvíme o hojnosti, budu dnes pracovat s karetní sadou, která mě vždy inspiruje, protože byla první, kterou jsem kdy vytvořila. Jsou to Andělské karty. Když jsem je vytvořila, bylo to zcela na základě intuice, a byla jsem nakladatelem odmítnuta asi čtyřikrát, když jsem mu je nabízela. Neměla jsem žádné peníze, kterými bych mohla zaplatit umělci, který se na projektu také podílel, a bylo to tedy celé dílo Lásky, do něhož jsem vložila mnoho úsilí. To dělám u všech svých karet, avšak u těchto to chtělo opravdu spoustu námahy. A kdykoli s těmito kartami pracuji, připomínají mi, jak je důležité držet se svých snů a stát si za tím, co si přejeme, a nenechat se žádnými těžkostmi nebo odmítnutím ze strany druhých zastavit. Pouze následujte své vnitřní vedení, protože mé vnitřní vedení mě vedlo k vytvoření těchto karet a - tady je máme! Dnes jsou již přeloženy do 38 světových jazyků! Miluji tyto karty, neboť jsou pro mě něco jako prvorozené dítě, ale i proto, že jsou jednoduché a stačí jen několik málo slov. Dovolují vám tedy o to více naslouchat konkrétnímu vedení vašich andělů. Když si tedy vykládáte tyto karty, je důležité naslouchat svým pocitům, všímat si vizí, myšlenek nebo slov, atd. Nyní se nad kartami za nás všechny pomodlím a žádám o poselství pro nás všechny. Karty tedy zamíchám a požádám Boha, aby nám pomohl odkrýt to, co potřebujeme pro následující týden vědět, abychom se mohli připravit a přinést tak mnohem více požehnání a zůstat na své Božské životní cestě. A už teď od nich dostávám poselství, takže se těším, co nám ještě vyjde v kartách. Výklad je velmi intuitivní, nemůžete při něm udělat chybu. I kdybyste si vytáhli jinou kartu, dostanete skrze ni stejné poselství.

Pro začátek týdne zde máme kartu Děti. To nám zrcadlí něco, co jsme tu měli už před pár týdny v kartách Matky Marie, kde nám vyšla karta Vnitřní dítě. Tento týden je to velmi podobné a opět se to týká vašeho vnitřního dítěte. Jde o to, abychom se ujistili, že i když nám začal nový pracovní týden, budeme si i nadále dopřávat zábavu. Zábava nepatří jen k víkendu. Také vzkazují všem přátelům, kteří hledáte práci nebo si chcete vytvořit novou práci, abyste ji skutečně učinili svou zábavou, aby pro vás byla radostí. Slovo "práce" ještě stále může nést ten zastaralý význam, že musíte trpět, abyste mohli platit své účty, ale o této energii to už opravdu není, díkybohu. Současná energie nás vybízí k tomu, abychom následovali své blaho a dělali to, co nás baví a s čím si vyhrajeme. O výplatním dnu si hrajte, protože takto to pro vás nebude práce, ne ve smyslu utrpení. Když se budete svou prací bavit, budete mít i vyšší energii, a tak vám Zákon přitažlivosti přinese nové příležitosti a klienty. A tak se věnujte hraní v průběhu celého týdne, a hlavně na jeho začátku - ne jen o víkendu.

Pro střed týdne nám vyšla karta Vyslyšená modlitba. Tato karta je krásná, protože vždy vypovídá o tom, že k nám přichází něco neočekávaného, způsoby, které nemůžeme předvídat, a že všechny naše modlitby byly vyslyšeny a zodpovězeny - samozřejmě, to jsou vždy! Ale tady to máme, tady je odpověď na naše modlitby. Ve středu týdne tedy mějte otevřenou mysl a všímejte si poselství, která k vám budou přicházet, neboť existuje mnoho cest, kterými nám andělé dávají své vedení o tom, jaké kroky nadále podniknout. Také vidím, že tato zodpovězená modlitba se bude týkat i další osoby. Možná vám někdo jiný nabídne pomoc nebo příležitost. Pokud vám tedy nedají andělé "červenou vlajku" ohledně dané příležitosti, přijměte ji a důvěřujte jí.

Na víkend nám vyšla karta Sebepřijetí, která vypovídá o lásce k sobě samým. Prosím, prosím... neponižujte se. Přestaňte se shazovat. Vaše podvědomí i vaše vnitřní dítě slyší všechno vaše sebekritizování a pláčou uvnitř vás. To může vést i k vážné depresi a dokonce i k zdravotním problémům. Tato karta vám říká, že vaše síla vychází z toho, že si budete dobrým partnerem, nikoli z odmítání se. Je to opravdu jednoduché. Pojďte teď se mnou něco říct, ještě než se dostaneme ke konci tohoto programu, není to ještě Aloha, ale řekněme společně:
"Miluji tě!"
"Miluji tě!" 
"Slibuji, že se o tebe budu skvěle starat!"
"Odpusť mi prosím za věci, které jsem v minulosti učinil/a a které tě zranily."
A nyní ještě modlitba k Bohu:
"Drahý Bože, pomoz mi prosím, abych se miloval/a tak, jako mě miluješ i ty."
Nejde o to cítit se lepší než druzí, ale ani horší než druzí. Bůh nás všechny miluje úplně stejně. My všichni jsme stejně úžasní. Opravdu!

Tento týden je tedy hlavně o vnitřní cestě. Budete se chápat svých otěží. Silně nám tady vystupuje kariéra, která nám přinese ve středu týdne nová překvapení a ve které se vy sami začnete angažovat. Nepotřebujete práci, která vás nudí nebo vás dovádí k šílenství. Skutečně můžete mít zábavnou práci a tento týden je o tom s ní navázat kontakt. Je to o rozhodnutí. Spousta věcí spočívá čistě na rozhodnutí.

Mé modlitby jsou s vámi. Posílám vám mnoho lásky a andělských požehnání... A nyní to tedy řekněme společně: Aloooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=43r2mQcXx7Y
překlad: Magda Techetová

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.