neděle 11. ledna 2015

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 12. do 18.1. 2015

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 12. do 18.ledna. Dnes bych chtěla pracovat s kartami Kouzelná poselství mořských panen a delfínů, protože celá tato sada je o zhmotňování. Máme tady první měsíc nového roku a ano, děje se spousta věcí, avšak tato sada karet nám má pomoci zůstat naladěni na vysoké pozitivní úrovni a také se ponořit hlouběji do našich podvědomých přesvědčení, abychom zjistili, zda tam nemáme něco, co nám zhmotňování blokuje. A samozřejmě také prostě miluji mořské panny i delfíny.
Tak jako každý týden se nad kartami pomodlím a požádám Boha, aby nám všem, kdo sledujeme tento výklad, dal své poselství a vedení ohledně toho, co můžeme v tomto týdnu očekávat. Vytáhnu tři karty představující začátek, střed a konec týdne. Zatímco karty míchám, dívám se po těch, které vyčuhují, jako znamení, že chtějí být vybrány.

Na pondělí a úterý nám vyšla zajímavá karta Alchymie. Alchymie je starodávné umění, které vzniklo v době, kdy filozofové chtěli proměnit olovo a kameny ve zlato a jiné drahé kovy. A tady jde o to, že pomocí své mysli a jejích schopností si můžeme podobným způsobem asimilovat vše, co potřebujeme pro svou podporu. A už víme, že si opravdu můžeme zhmotnit všechno, co potřebujeme pro své životní poslání. Na kartě je napsáno, že máte nyní Midasův dotek a že každý projekt, který nyní započnete, se promění ve zlato. Důležité je zde slovo "započnete". Je to opět o akci. Začali jste na něčem pracovat? Nebo o tom zatím jen sníte? Je třeba podniknout i nějaké lidské kroky a opravdu něco dělat. Může to například znamenat přečíst si nějakou knihu, napsat nějaký dokument, zavolat někam nebo domluvit si schůzku. Nyní jste ve vedení. Je třeba si dávat pozor na to, abychom byli pozitivní, protože na co myslíme, to si nyní velmi rychle začínáme zhmotňovat do reality. Máte tedy Midasův dotek, juhů! :) A tak si běžte za svým! I když vám třeba v minulosti něco nevyšlo, když jste se o to pokusili, nyní to bude jiné. Vyrostli jste, poučili jste se a energie se nyní povznesla ve váš prospěch. 

Zajímavé, pro střed týdne nám vyšla karta Sebeodpuštění. Když se na to naladím, andělé říkají, že vyvstane na povrch nějaká tíha, pocity viny nebo pochybnosti o sobě. Protože se bude ozývat to staré známé ego, které nechce, abychom zachraňovali svět svými výtvory, objevy, vynálezy, a naší prací. Pojďme si odpouštět už teď.
Zhluboka se nadechněte... Zavolejme si Boha, své Vyšší Já, i naše anděly. "Prosím, pomozte nám všem propustit jakékoli sebeodsuzování, které si projevujeme kvůli něčemu, co jsme udělali nebo naopak neudělali. Pomozte nám propustit veškeré psychické zneužívání, kdy nás druzí lidé shazovali, kritizovali a kdy jsme si to vzali osobně. Všechno takové nám nyní prosím pomoz propustit, Bože, abychom to všechno mohli vyléčit a dokázali uvidět naši nevinnost." Ano, všichni jsme se dopustili všelijakých chyb, ale v duchovní pravdě jsme stále nevinnými Božími dětmi, které Bůh stvořil a které nemohou být nijak pošpiněny. "Prosím, pomozte nám si odpustit." Zatímco toto děláme, tak všechna ta tíha pochybností, která vás zdržovala od vašeho životního poslání, se stává vyléčenou a odchází pryč. Své poslání rozhodně zvládnete a Nebesa o tom nikdy nepochybovala.

A když se dostáváme k víkendu, podívejte se na tu rovnováhu, kterou tu máme. Čas na hraní! Andělé říkají, že čas na hraní slouží k tomu, aby vás pozvednul a povzbudil. V tomto týdnu máte tedy Midasův mocný dotek, kdy něco ZAČÍNÁTE. Opravdu se jedná o nějaký začátek. Následně se budete potýkat se svými pochybnostmi o sobě samých a čelit jim s vědomím, že pocházejí z ega a že se dají vyléčit. A potom o víkendu svou energii pozvednete ještě více než předtím skrze spojení se svými vnitřními dětmi. Je to čas na hraní, který vám má pomoci zůstat v rovnováze. Mnohdy upadáme do té přehnaně ustarané "dospělé" nálady, a pak nedokážeme přijmout novou energii, protože v sobě nosíme tíhu.

Tento týden je tedy celý o ODLEHČENÍ. Když se podíváte na celý tento výklad, je to o odlehčení. A jak se říká: "Andělé mohou létat, protože berou sami sebe zlehka." Také si pamatuji jedno rčení ještě z doby, kdy jsem se účastnila církevního tábora, bylo mi tak 15 nebo 16, a řečník tam tehdy pronesl něco, co ve mně zůstalo: "Buďte vždy upřímní, ale ne vážní." To znamená, že máme vycházet ze svého srdce. Vycházet ze svého srdce a opravdu to tak myslet, být soucitní, a když z této pozice soucitu a upřímnosti budeme vycházet, všechna tíha odejde pryč. Buďme tedy tento týden upřímní, ale ne vážní.

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooha!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FatybYImEW4
překlad: Magda Techetová

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.