neděle 8. února 2015

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 9. do 15.2. 2015

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 9. do 15.února. Šťastný svátek svatého Valentýna! Ať už jste nezadaní nebo již máte vztah, ať už je váš milostný život šťastný a nebo potřebuje vylepšení, pamatujte, že vaši andělé jsou vždy s vámi připraveni vám pomáhat. Pro vztahy existuje specifická skupina andělů, kteří se nazývají Andělé lásky. Každý si je může zavolat, aby mu pomohli pozvednout jeho život a vnést do něj více hravosti, romantiky a lásky.
Tento týden bych chtěla pracovat s Tarotovými kartami strážných andělů. Mám sice i sadu karet Andělů lásky, které jsou skvělé pro výklady ohledně milostného života, ale tyto karty se mi také líbí, protože jsou na nich cherubínci, a ti jsou také úžasnými symboly svátku sv. Valentýna. I Kupid je vlastně cherubín. Karty tedy nejprve zamíchám a mezitím se nad nimi pomodlím. Jako každý týden vytáhnu tři karty představující začátek, střed a konec týdne. Pojďme se tedy podívat na náš valentýnský týden! Mimochodem je to také období ukončení retrográdní fáze Merkuru, které pro vás mohlo být těžké.

Pro začátek týdne nám zde vyšla karta Duchovní učitel. Vypovídá o tom, že budete chtít pobývat více o samotě. Podobně jako poustevník ustoupíte do ústraní a dopřejete si čas pro obnovení sil. Můžete také vnímat, že vstřebáváte nějakou novou moudrost. Budete o věcech hodně přemýšlet, zpracovávat to, co se děje, plánovat, co uděláte potom... Dovolte si, i přesto, že jste třeba v práci a je kolem vás mnoho lidí, dopřát si chvíli v ústraní. Když jsem pracovala ve společnosti, dělávala jsem to tak, že jsem se omluvila a šla na dámy, zavřela se do kabinky, a tam jsem zavřela oči, modlila se a pár minut meditovala. A nikdo si neměl na co stěžovat. Byl to jeden ze způsobů, jak si dopřát potřebný čas o samotě. Nebo když mé děti byly malé, dělávala jsem totéž, prostě jsem odešla na chvíli do koupelny, a tam se modlila. A i vy to můžete udělat. I vy si můžete vytvořit potřebný čas o samotě a vytvořit si tak prostor pro spojení se svou vnitřní pravdou, svými pocity. Pro nás všechny je to nezbytné. Začátek týdne bude pro nás tedy vhodný k pobývání se sebou samými. Pokud je ve vašich možnostech zůstat doma úplně a nejít do práce nebo do školy, tím lépe.

Pro střed týdne tady máme kartu Trojka Hojnosti. A ta říká, že vaše vášně vás vedou k hojnosti. Je zajímavé, že jsem zrovna přemýšlela o tom, jaký je rozdíl mezi ambicemi a vášněmi. Ambice je hodně založená na egu, kdy se musíte prodírat dopředu, musíte soutěžit a porážet ostatní. Avšak úspěšní lidé z celého světa se nechávají vést svými vášněmi, nikoli soutěžením. Vášeň znamená, že se ráno probudíte a výsknete si: "Jupí! Už se těším, až budu v práci!" A to proto, že to pro vás není práce, ale vaše vášeň.
Je tedy možné, že díky času stráveném o samotě v začátku týdne se vám dostane nových nápadů. Možná si přeorganizujete svou práci tak, abyste mohli pracovat doma, což může znamenat i to, že se budete starat o svůj dům a rodinu. Nebo že se budete starat o sebe a své tělo, že budete věnovat péči svému duchovnímu životu, cvičit s nadšením... Opravdu je to o tom vnést radost a vášeň do toho, co děláte.
Kromě toho vás tato karta také žádá, abyste měli důvěru sami v sebe. Pamatujte, že i vy máte talent stejně jako my všichni. Všichni jsme Boží děti, které dostaly darem stejnou schopnost vstoupit do pozice síly, vášně, lásky, entusiasmu, tvořivosti, moudrosti a vědění. Není s vámi nic špatně, mí drazí! Vím, že vaše ego vám to často říká. Ale vy jste opravdu velké hvězdy a dokážete přijít na to, co milujete a co byste chtěli dělat! Pomyslete na věci, které rádi děláte zadarmo. Pomyslete na to, kdybyste měli nekonečně mnoho času, čím byste strávili svůj den? O TOM to je.

Pojďme se podívat na víkend. Devítka Myšlenek. Ta říká, že se něčím ubíjíte. Opět je to o tom, že vám vaše ego namlouvá, že nejste dost dobří, že nejste připravení a všechny další takové myšlenky. Nyní je načase je zastavit. Nejste z nich už unavení? Nejste už unavení z toho, jak si připadáte být něčím méně než druzí? Ego se nás vždy snaží od druhých oddělit. Buď jsme lepší než někdo jiný, nebo jsme horší než někdo jiný. Vždy je to o porovnávání. A tak na sebe nyní buďte hodní. Milujte se.
Vědecké studie prokázaly, že jeden ze způsobů, jak si udržovat zdravé sebevědomí, je dobře o sebe fyzicky pečovat. A je to takový koloběh, že ano? Protože když se sami sobě nelíbíte, postrádáte motivaci a také sebedůvěru, potřebné k tomu, abyste se zapojili do nějaké programu cvičení, nebo abyste začali dělat něco, co máte rádi, třeba vyrábět nějaké věci nebo se věnovat umění. Jde jen o to začít tam, kde můžete. Jedna z věcí, které jsem já praktikovala, když se mi nechtělo cvičit, byla, že jsem si řekla: "Ok, tak deset minut, jen deset minut, a když se mi to nebude líbit, tak pak přestanu." A když jsem dodržela těch deset minut, vyplavily se endorfiny a s radostí jsem pokračovala dál. Zní to hrůzostrašně, ale už od svých 25 let cvičím každý den a je to jedna z věcí, díky kterým se cítím v míru, cítím se dobře a zůstávám zdravá i mladá. Cvičení tedy opravdu funguje! Vím, že to zní jako "práce" a možná i kvůli tomu, že jsme na školách měli povinný tělocvik, ale tohle je něco úplně jiného. Je to o nás a o tom, co nás těší. A na YouTube jsou miliony videí zdarma, kde jsou lekce jógy nebo strečinku. Můžete to dělat zcela zdarma! Jediné, co potřebujete, je ručník a podložka.

Je to tedy týden péče o sebe samé. Je o vystoupení z toho koloběhu, kdy pracujeme jen proto, abychom se dostávali kupředu a platili účty. Do péče o sebe samé patří i to, že se budete věnovat svým vášním a následovat je. Jak pěkné téma pro valentýnský týden, viďte? 

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání, přeji vám nádherný valentýnský týden, a prosím, řekněte se mnou, přátelé - Alooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iy6mGVKBG14
překlad: Magda Techetová

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.