úterý 3. března 2015

Karafiát

Energetické vlastnosti:
Věrnost, oddanost a navazování důvěrných vztahů.

Spojení s archanděly:
Haniel a Jofiel

Spojení s čakrami:
Kořenová a srdeční

Popis léčení:
Karafiáty jsou báječné květy pro vztahy. Zajišťují, že všechno funguje pozitivně a že oba partneři jsou do vztahu zapojeni stejnou měrou. Mír karafiáty na svatbě je skvělý nápad. Podporují dlouhotrvající věrné vztahy, ve kterých najdou obě strany vzájemné naplnění. Tento květ také pomůže přivést partnera těm, kteří svoji spřízněnou duši dosud hledají.

Poselství karafiátu:
"Jsem zde, abych vám pomohl s oddaností. Když jste obklopeni mou energií, nemůže být o vaší oddanosti ani pochyb. Když budu blízko vás, nikdy nebudete mít potřebu hledat jinde. Zajistím, že váš vztah bude čestný a milující a že jeden partner nebude mít před druhým tajemství. Jemným způsobem vytáhnu pravdu ven a přivedu situace na světlo, aby se mohly léčit.
Jestli hledáte svoji spřízněnou duši, pomohu vám. Poskytnu vám jasný důkaz, že tato osoba je váš opravdový partner, a vy o tom nebudete ani trochu pochybovat. Pomohu vám se zbavit jakýchkoli strachu se odevzdat. Osvoboďte se od úzkostí a začněte si skutečně vážit svých pocitů. Radujte se z této lásky, kterou si opravdu zasloužíte. Pokud vyjde najevo, že tento milostný partner pro vás není ten správný, respektujte to, prosím. Pomohu vám, abyste se důstojně rozešli a každý šel svou cestou. Ve vztahu s vaší spřízněnou duší vám přinesu lásku a upevním vaše vzájemné pouto."

* * *

- z knihy Květová terapie, Doreen Virtue a Robert Reeves

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.