pondělí 25. května 2015

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 25. do 31.5. 2015

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 25. do 31. května. Jsme zpátky tady v naší zahrádce a blížíme se ke konci měsíce května, který je spojen s Matkou Marií, a tak mi přišlo příhodné pracovat tentokrát s jejími kartami. Tak jako každý týden se nad kartami nejprve pomodlím a požádám Boha i Matku Marii, aby nám dali vedení, požehnání a vhledy do následujícího týdne. Energie těchto týdnů je dost intenzivní, i když se zdá, že tento týden se to trochu zjemnilo, a tak by mě zajímalo, zda to takto bude i pokračovat. Ale je pravda, že si i sami utváříme svou energii svými myšlenkami, a tak pozitivní myšlenky vytváří pozitivní výsledky. Neberte si také osobně podrážděnost druhých lidí, kteří jsou frustrovaní a přenášejí to na ostatní. Může to sice bolet, ale jednoduše nemůžeme dovolit, aby nás to odvádělo od našeho životního poslání.

Pro pondělí a úterý tu máme krásnou kartu s archandělem Gabrielem s názvem Domov. "Důvěřuji svému vedení ohledně mého domova a následuji ho." Opět je to zpráva o tom, že pokud můžete, máte zůstat doma, pracovat s domova, a třeba si také zavolat odborníka na feng-shui, uklidit nepořádek a očistit energii ve svém domově. Otázky týkající se domova vám teď hodně vychází. Andělé také říkají, že někteří lidé si založí podnikání z domu, a tak nebudou muset každý den ráno vstávat, protože budou svými vlastními pány.

Pro středu a čtvrtek tady máme nádhernou kartu, která k tomu skvěle sedí - Hranice. "Jsem vůči druhým jasný/á a upřímný/á ohledně mých očekávání." Od Matky Marie jsem se o osobních hranicích mnohé naučila. Když jsem s ní pracovala, viděla jsem v ní dokonalý příklad někoho, kdo je zcela ženský, kdo má zcela božskou ženskou energii, energii Bohyně. Byla však také tou, která řekla: "Ne, ne, ne," a která vymezila hranice. Přitom to dělá zcela jemně a láskyplně, avšak stále pevně. Pro tento týden vám tedy vychází asertivita. Vypadá to, že se možná někteří lidé budou pokoušet využít vaší laskavosti. Je možné, že si lidé nejsou vědomi vašich pocitů, a tak je důležité je jasně vyjadřovat, i když se to druhým lidem nebude líbit. Je třeba říkat svou pravdu. Tyto karty nám pro tento týden signalizují, že hodně povyrostete. Mimochodem tento energetický cyklus, jímž nyní procházíme, vás může činit unavenými a ospalými, ale dostává se vám přitom obrovského růstu, protože nás to vede k tomu, podívat se na naše stinné stránky, vynést je na světlo a prozkoumat je. 

Není tedy nijak překvapující, že nám na konec týdne vyšlo Vnitřní dítě. Práce s vnitřním dítětem je o léčení jakéhokoli druhu zklamání nebo zranění, kterých se nám dostalo v raném dětství. Může to také znamenat, že máte vyhledat odborného poradce v této oblasti, specialistu na traumata, pokud jste byli zneužíváni, nebo se připojit k bezplatnému programu dvanácti kroků, pokud jste měli v rodině závislosti, a rovněž pečovat o své vnitřní dítě - hrát si, dělat hlouposti, vyblbnout se, zkrátka si dovolit se od všeho odpoutat. Pak si můžete naplno užít zábavu. Kdy jste se vlastně naposledy skutečně bavili? Pokud na to nedokážete odpovědět, pak je tato karta přesně pro vás. Říká, že se máte bavit a hrát si. Někdy je třeba vzpomenout si, co jste rádi dělali jako děti, a pak to převést do dospělácké verze.

Je to tedy týden péče o sebe. Říkejte Ne, pokud můžete, stejně jako minulý týden, všemu, co není nezbytné nutné. Udržujte tento týden jednoduchý. Slibuji vám, že tato energie nebude takto silná navěky, chce to jen pár týdnů, a navíc nám tato síla přináší mnohá požehnání. Ve všem je vždy požehnání. Tento týden nás to vede k tomu, abychom zpomalili, zůstali doma, je-li to možné, a hodně meditovali. Když budete venku, všímejte si svých reakcí na druhé lidi. Je-li na vás někdo hrubý, všímejte si, jak to na vás působí, jak na to reagujete, a učte se z toho! Vše je to o učení a vše je to dobré. Nedělejte si tedy kvůli ničemu starosti. Pokud si je děláte, odevzdejte je Bohu a důvěřujte tomuto procesu. 

Posílám vám mnoho lásky, modlím se za nás všechny na toto období, abychom jím prošli s hlavou vztyčenou, otevřeným srdcem a dobrým pocitem ze všeho. Mnoho andělských požehnání pro vás, mí přátelé! Prosím, řekněte s námi: Aloooooooha!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NmIhhHlL1KM
překlad: Magda Techetová


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.