neděle 9. srpna 2015

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 10. do 16.8. 2015

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 10. do 18.srpna. Já i mí pejsci jsme opět zde v naší vílí zahrádce a je velmi příhodné, abychom dnes pracovali s Vílími tarotovými kartami. Toto je úplně nová sada karet, která ještě ani nevyšla. Toto je úplně poprvé, co s nimi budu vykládat, ani já sama jsem si s nimi ještě nedělala výklad, i když jsem samozřejmě byla součástí procesu tvoření společně s Radleighem Valentinem. Rozhodli jsme se použít v nich pozadí anglického Glastonbury, jedno z mých nejmilovanějších míst na Zemi, a jeho úžasné keltské mystické kouzlo, a samozřejmě je tu také spousta víl, vílích královen, králů, princů a princezen, kteří vám připomínají, že i vy máte svou neviditelnou korunu a že v duchovní pravdě jste i vy vznešení. Jsou to karty sebevědomí. Je to tedy poprvé, co s nimi dělám jakýkoli výklad. Modlím se nad nimi a prosím Boha, aby nám skrze ně seslal poselství, požehnání a vedení ohledně toho, co můžeme očekávat v následujícím týdnu a jak můžeme nejlépe pomoci. 

Pro pondělí a úterý je tady karta Desítka Podzimu. Tato karta souvisí s vašimi financemi a s kroky, které podnikáte v souvislosti s vaší budoucností a finanční jistotou. Je to o tom, že sami sebe zahrnete do tohoto procesu, místo abyste se o peníze strachovali. Jste voláni k tomu, abyste s tím něco udělali. Může to znamenat splacení dluhu, nějakou investici, nebo také investování do sebe samých. Nebo návrat do školy nebo něco jiného, co vám pomůže s vaším finančním zajištěním. 
Je velmi zajímavé, že právě tímto začínáme nový týden. Podívejme se tedy na střed týdne, co nám k tomu řekne. Vše na sebe navazuje jako příběh.

Pro střed týdne tady máme jednu z nejpozitivnějších karet, které můžeme v této sadě dostat, kartu Slunce. Ta říká, že vaše plány se skvěle vyvinou. Takže investování času, peněz, úsilí, meditací, modliteb, vizualizace nebo něčeho jiného, co jste dělali, se vyplatí. Obzvláště to, co jste vykonali na začátku týdne pro své finanční bezpečí. Funguje to! Toto je také znamení úžasných nápadů, které vám přinesou odměny a také uznání ve smyslu pozornosti a respektu, které si za svou práci zasloužíte. 
Je to také o tom, že máte být vděční za to, co máte, protože to je velmi důležité pro vaše vlastní zdraví, bohatství, léčení - například mnozí lidé, kteří prožili trauma, poté, co začali být vděční, snáze procházeli léčením svých traumat. Takže za co jste právě teď vděční? Je to mimochodem také tajemství hojnosti - čím více jste vděční, tím více věcí, za které budete moci být vděční, si přitáhnete.
Máme tu tedy týden velké hojnosti.

No, podívejte se na to. Tyto karty byly velmi dobře zamíchány a přesto nám tu vyšly dvě karty Velké Arkány. To znamená, že tento týden pro vás bude velmi zásadní a také velmi pozitivní. Vyšla nám tady Velekněžka. Tato karta vás žádá, abyste věřili své intuici. Je to karta vypovídající o tom, že se chopíte své síly, odkryjí se vám nějaká tajemství a dostanete zprávy, které vás přivedou na správnou cestu. 

Je to tedy týden prosperity a hojnosti. A úzce to souvisí s důvěrou v sebe samé a s podnikáním aktivních kroků. Neznamená to tedy jen sedět a čekat, že nám hojnost přijde jako od Santa Clause komínem, ale podniknout nějakou akci. A součástí této akce je také naslouchat své intuici a svým pocitům. Pokud dostanete nutkání něco udělat, udělejte to! Dostanete-li pocit, že se o sebe máte více starat, učiňte tak! Máte-li pocit, že je načase změnit směr své kariéry nebo vzdělání, udělejte to! Důvěřujte tomu!
Je to velmi mocný a silný týden, v němž máte vše ve svých rukou a v němž budete mít pocit, že šplháte vzhůru, pocit pokroku. Jsem za to velmi šťastná!

Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooha!
Mějte nádherný týden!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Yxc2qN4Yr5g
překlad: Magda Techetová


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.