neděle 12. června 2016

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 13. do 19.6. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 13. do 19.června. Prasátko, které tady vidíte, je Missy. Je v našem zvířecím útulku nová. Měla být prodána na porážku, ale než aby si z ní někdo udělal slaninu, jsme ji odkoupili místo toho sem a moc si to tady užívá. Máme tu také slepičky a další zvířátka, která tady mohou v bezpečí prožít celý život. 
Ve světě se toho nyní hodně děje. Dostává se k nám mnoho znepokojujících zpráv a příběhů. A kdykoli je energie takto intenzivní, a já vím, že vy to cítíte, takový nátlak, až za vaše hranice, tak archanděl Michael je tu pro nás. Budu tedy dnes pracovat s Vykládacími kartami archanděla Michaela, abychom dostali náhled do dalšího týdne ohledně toho, co můžeme očekávat a jak můžeme z tohoto týdne udělat čas požehnání. 

První karta pro pondělí a úterý je krásnou připomínkou, že Této situaci pomůže modlitba. První situaci, která se vám vybavila, ať už osobní nebo globální, popř. kombinace těchto dvou, a o kterou si děláte starosti, máte podle andělů dát Bohu a říct: "Bože, prosím, pomoz mi s tím." a věřit, že věci se vyřeší. Říkají, že máte věřit v zázraky. Že věci se mohou obrátit, i když to tak zatím nevypadá. Zasáhne Boží ruka - ne doslova ruka, ale láskyplná Boží energie do věci vstoupí a napomůže k odbourání vašeho strachu a toho, co vás děsí, budete-li věřit. Neznamená to, že musíte mít náboženskou víru nebo že musíte být dokonalí, ani nemusíte odříkávat nějakou konkrétní modlitbu. Jde jen o to, že požádáte o pomoc. Ve skutečnosti jedna z nejsilnějších modliteb, kterou můžeme říci, je: "Bože, prosím, pomoz mi s tím." Když to vyslovíte, otevřete tak dveře Boží pomoci. Na začátku týdne je tedy důležité se pustit a odevzdat své starosti Bohu.
Toto je týden před úplňkem a mnozí z nás jsou velmi citliví na fáze Měsíce, a i v době, kdy teprve dorůstá, se cítíme emocionálnější, citlivější, trpíme nespavostí a býváme podráždění, stejně jako lidé v našem okolí mohou být podráždění. Pokud vás toto tedy rozčiluje, modlete se za pomoc.

Pro střed týdne tady máme kartu Věřte a důvěřujte. Vypovídá o víře, mí drazí. Ať už se podíváme do jakékoli historické duchovní knihy, víra a důvěra jsou odjakživa zásadní pro zhmotňování. Když se tedy přistihnete, že upadáte do pesimismu, do myšlení typu "co když" a nebo sledujete zprávy a pořady zaměřené na senzaci, která jim přitahuje diváky a čtenáře, a tak ve vás vyvolávají strach, modlete se, aby vám Bůh pomohl znovu se soustředit do svého středu a podpořte to poslechem pozitivní hudby, pozitivními pořady, procházkami v přírodě... Příroda je také Božím chrámem. Když vyjdete ven do přírody, obklopí vás spousta zázraků - čerstvý vzduch či spojení se stromy.. Můžete jít do parku nebo kamkoli jinam do přírody, a pociťte, jak se vám navrací váš přirozený stav míru a klidu.

Na víkend tady je úžasná karta Potěšující výsledek. Je to jedna z mých neoblíbenějších karet této sady. Kromě Michaelova meče je také jeho symbolem váha. A ta vypovídá o nalezení rovnováhy. Rovněž nám tímto říká, že nám společně s Bohem a Ježíšem může pomoci k řešení, které bude dobré pro obě strany. Pokud se nacházíte v situaci, kdy máte pocit, že vůči vám někdo nejedná fér, modlete se za spravedlnost a ona přijde. Vše se vyrovná.
Život není jako film o mstění se, ani o tom, že jsme klaďáci nebo záporáci. Život se neustále obrací a převrací a má mnoho odstínů. Archanděl Michael může pomoci nakrmit každou duši, opečovávat každé srdce, každému může pomoci cítit se v bezpečí, milovaný a ctěný v situaci, ve které se nachází. A ano, je třeba mít soucit sami se sebou i se všemi, koho se to týká. Ukazují mi, že o víkendu bude všechno obecně lepší. Následně, příští pondělí, bude úplněk, což je čas propouštění starého. Je to také o tom, že si od celé situace uděláte prostě odstup. Pokud jste to ještě nezkusili, udělejte to - opravdu to funguje. Pokud opravdu potřebujete vyléčit nějakou situaci, dejte to Bohu: "Dobře, Bože, je to tvoje." Někdy je třeba i napsat to na papír a ten pak spálit, nebo ho poslat po vodě... Když to odevzdáte, vytvoříte si více prostoru pro to, aby mohla do dané situace vstoupit Božská Inteligence a všechno urovnat.

Je to tedy týden, kdy se možná budete cítit obzvláště emocionální a kdy si možná budete dělat starosti, jestli je všechno v pořádku. Ale andělé vám dávají na vědomí, že jste chráněni a milováni, a také říkají, že někteří z vás si dělají starosti o svou rodinu - a těm vzkazují, že na jejich rodinu dohlížejí. A nejen rodinu osobní, ale i globální, i zvířecí.
Já opravdu vidím tento svět jako více vyrovnaný, kde je o potřeby všech postaráno, a vidím, že nadchází čas, kdy bude příroda ctěna, včetně zvířat, která jsou našimi bratry a sestrami také. Mějte tedy prosím víru a naději v tento svět, protože je to krásné místo a budete-li věřit, pak tuto krásu také uzříte. Na cokoli se tento týden zaměříte, to dostanete, a tak se modlím, abyste se zaměřili na tu nejvyšší možnou vibraci - na lásku. 

Děkuji vám, že jste se k nám připojili, posílám vám mnoho lásky a andělských požehnání, a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/U33zNnp-ulE
překlad: Magda Techetová

 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.