neděle 19. června 2016

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 20. do 26.6. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 20. do 26.června. Dnes bych chtěla pracovat s jedněmi z mých nejoblíbenějších karetní sad - Rady andělů na každý den. Byla jsem ráda, když jsem dostala vedení k užití těchto karet, protože bych se jich ráda zeptala, co se to do pekla děje, protože tento týden byl opravdu velice silný. Jak víte, tento týden začínáme úplňkem, takže to bude také síla. Nad kartami se pomodlím a požádám o poselství pro nás všechny, protože nás všechny ovlivňuje stejná energie. Tak jako kdybychom všichni stáli v bouřce, většina z nás by měla podobný zážitek. A tak se ptám Boha, co nás všechny ovlivňuje. Věnujte při výkladu pozornost také svým vlastním vjemům, své intuici, svým myšlenkám, pocitům či vizím, apod. 

Pro pondělí a úterý zde máme kartu Všímejte si znamení. To znamená, že jste se za něco modlili a nyní dostáváte vedení skrze znamení. Vaším úkolem je všímat si jich. Možná jste se modlili za svět a události v něm, a my jsme velmi rádi, protože je vaším posláním světu pomáhat namísto toho, abyste upadali do strachu. Je vaším posláním tyto situace pozvednout, i všechny ty, kterých se to týká, ať už na Zemi nebo na Nebesích. Dostává se vám tedy nyní zpětné vazby od Boha a andělů ve formě znamení. Ta mohou mít spoustu podob: můžete nacházet peříčka nebo mince, číselné řady zvané andělská čísla, texty písní, světelné záblesky, sny, a tím vším vám dávají najevo, že vyslyšeli vaše modlitby. To je hlavním poselstvím této karty - že vaše modlitby neprocházejí hluchýma ušima. Zejména co se týká světových událostí, vzkazují vám, že už za rohem je zlepšení. Vydržte tedy a udržte si víru. Říkají, že v tomto týdnu k vám bude promlouvat hlavně hudba, takže vnímejte slova písní, které uslyšíte, ať už z rádia nebo ve své vlastní mysli. I ty, které milovali vaši zesnulí blízcí.

Pro střed týdne tady máme kartu Nevinnost. To se týká zejména zpráv a příběhů o zločincích atd., kdy je tak snadné upadnout do obviňování a hněvu. Je tu však otázka: Pomůže to něčemu? Obviňujeme dokonce i sebe. Ale obviňování vychází z ega. Nepřináší žádné řešení. Máte si tedy držet své pozitivní vize. Tento výklad je hlavně o vašem životním poslání - abyste pomáhali světu svými modlitbami a dávali si pozor na obviňování. Je snadné sledovat ostatní a soudit, co dělají. Ano, může to být pravda, ale komu tím pomůžete? Obviňování vás stahuje dolů. Obdobně tomu je, když projektujete vinu na okolí a říkáte, že "nebýt toho a toho, mohl/a bych uspět" apod., což jsou jen výmluvy z toho, co jste sem přišli udělat. Dejte si na to tedy pozor. 

Na konec týdne nám vyšla karta Oceán, která obvykle znamená očistu. Můžete si dopřát koupel v mořské soli nebo prostě ústup do ústraní ke znovunačerpání sil. Tato karta zvěstuje, že současná energie bude ve své intenzitě pokračovat. Vím, vím, že toho je hodně. Ale bude to prostě nadále silné a andělé vás vedou k důkladné péči o sebe. Pomůže vám to se se vším vyrovnat. Pro některé z nás je toto doslova poselství, aby byli v blízkosti oceánu, pro jiné jsou to koupele s mořskou solí či ústup do ústraní. Každopádně se o tomto víkendu máte odpojit. Budete-li tedy stát před volbou, zda jít někam do společnosti, která není zrovna jemná, a nebo jít do přírody, zvolte si ústup do ústraní. Mořská sůl, ať už v oceánu nebo přidaná do koupele, z vás vytahuje jak fyzické, tak i energetické škodliviny. Stejně pomáhá i dětem, když do sebe vstřebaly energie ve škole nebo mezi přáteli. Dají se také používat misky se slanou vodou rozmístěné po domě, kdy slaná voda vstřebá všechny negativní energie z daného místa a vy ji pak obřadně vylijete s vděčností k Bohu za jeho ochranu. 

Je pravdou, že tou jedinou skutečnou silou na tomto světě, tím jediným skutečným vůdcem, je Bůh a jeho bezdpomínečná láska. A tuto lásku chová i k vám. Přeje si, abyste se milovali i vy. Děláte toho tolik! Spoustu věcí děláte i nevědomě, ani nevíte o tom, že léčíte. I během spánku a snění nebo když procházíte mezi lidmi a vaše aura se jich dotýká a léčí je. Pro vás to však může být i vyčerpávající. Pořádně se tedy o sebe starejte a ujistěte se, že kdykoli toho na vás bude hodně, dopřejete si čas na odpočinek a ústup. I úplněk na nás může hodně působit, ale zase je pro nás skvělou příležitostí k propuštění některých věcí. Řekněme tedy nyní společně modlitbu:

"Drahý Bože, Svatý Duchu, Vyšší Já, Ježíši, archanděli Michaeli a naši strážní andělé, děkujeme vám, že dohlížíte na naši planetu a že nám dáváte vedení ohledně toho, jak můžeme pomoci my sami a jak můžeme přinést požehnání této planetě. Pomozte nám mít potřebnou odvahu, sebedůvěru a sílu k tomu, abychom tak mohli činit. A tak se staň. Amen."

Jsem moc ráda, že jste dnes byli s námi. Posílám vám mnoho lásky, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/Y83nIc9CR58
překlad: Magda Techetová


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.