neděle 31. července 2016

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 1. do 7.8. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 1. do 7.srpna. Jsme už v osmém měsíci tohoto roku a osmička v Andělských číslech znamená nekonečno, nebo také nekonečnou hojnost. Zajímavé také je, že v tomto týdnu, v úterý 2.8., budeme mít novoluní, což je čas přijímání, zhmotňování a přijímání zodpovězených modliteb, zatímco úplněk je čas propouštění a uvolňování. Toto je tedy týden hojnosti, obzvláště pokud si udržíte svou mysl opravdu pozitivně soustředěnou na nejlepší možné výsledky. Je to týden, kdy je velmi důležité dát si pozor na stěžování si, obviňování nebo stavění se do pozice oběti jakýmkoli způsobem. 
Stojíme tady před obrazem, na němž je vyobrazen archanděl Gabriel zvěstující radostné zprávy Panně Marii. A tak bych dnes chtěla pracovat s kartami Marie, královny andělů. Tyto karty mají svou vlastní silnou životní energii. Pokaždé, když s nimi pracuji, cítím velmi silně přítomnost této úžasné energie Matky Marie, která je matkou nám všem. Nenáleží k žádnému náboženství. Dohlíží na nás všechny jako ta nejlepší matka na světě a velmi jí záleží na této planetě i na každém, kdo ji obývá. Pomáhá nám všem žít na té nejlepší úrovni, abychom dokázali následovat svá slova svými činy, abychom si udržovali vysokou a čistou energii. Vidí nás jako děti, které mohou žít na té nejvyšší a nejlepší úrovni. 
Nejprve se nad kartami pomodlím a zatímco je míchám, modlím se za vedení pro každého, kdo tento výklad sleduje, ohledně toho, co můžeme udělat pro to, aby tento týden byl co nejlepší.

Karta pro pondělí a úterý vychází v poslední době často - Děti. Tato karta má tři základní významy. První z nich se týká doslova vašich dětí - nebojte se, neznamená to nic špatného. Je to o tom, že jim máte věnovat pozornost, spolupracovat s nimi, nebo je vzít do práce či do školy; také to může zvěstovat početí či narození dítěte, úspěšnou adopci nebo něco jiného týkající se dětí. 
Avšak nejčastěji, když tato karta v této sadě vyjde, se její význam týká vašeho životního poslání, které s dětmi souvisí. Znamená to, že existuje nějaké téma zahrnující děti, o které se zajímáte nebo které vám dělá starosti, a říkáte si: "Přál/a bych si, aby pro děti někdo něco takového udělal!" A hádejte, kdo to je. Jste to vy! Tato karta vychází jako znamení, že v tomto týdnu máte něco udělat na pomoc dětem. Může to být něco velmi prostého jako třeba příspěvek na nějakou dobročinnost nebo třeba virtuální adopci, nebo dětem můžete sami nějak dobrovolně pomáhat. Můžete jim pomoci i modlitbami nebo úsměvem, nebo třeba i komplimentem nějakému dítěti. 
A třetí význam, který tato karta má, je vaše vnitřní dítě, které si potřebuje hrát. Nezanedbali jste ho? Každý z vás má uvnitř malou holčičku nebo malého chlapečka, kteří si potřebují hrát. A možná si říkáte: "Ano, až všechno dodělám, tak si budu hrát." Ale to je nemožné, protože VŽDY toho bude hodně co dělat! Musíte si UDĚLAT čas na hraní, na vlastní potěšení, na hlouposti, na něco nesoutěživého, na shlédnutí zábavného filmu, nebo jít do parku a pohoupat se na houpačce... zkrátka něco, co si opravdu užijete. Ze začátku týdne tedy vychází velmi silně naše vnitřní děti. Nezapomínejte, že vaše vnitřní dítě potřebuje hodně péče, lásky, opětovných ujištění - obzvláště pokud jste byli jakkoli zneužíváni. Dávejte si na vědomí, že jste v bezpečí.

Pro středu a čtvrtek tady máme kartu Nadšení. Musím říct - mám z toho husí kůži - že za celé tři roky, co s těmito kartami pracuji, nám tato karta ještě nikdy nevyšla. Říkají, že to znamená, že tento týden je o přijímání a také o vděčnosti, která udržuje naši energii vysoko. Říkají, že někteří lidé, kteří sledují tento výklad, byli delší dobu emocionálně otupělí a jejich energie byla velmi plochá, nevýrazná. Možná jste byli v depresi, možná jste do sebe vstřebali nějakou negativitu kvůli tomu, co se všechno dělo, a nebo se prostě cítíte špatně. Tato karta vám říká, že se máte zvednout! Andělé říkají, že jedním z rychlých, popř. i okamžitých klíčů ke zhmotňování je udržovat svou energii co nejvyšší. To je také to vedení, které dostáváme neustále: jíst zdravě, fyzicky cvičit, chodit ven na čerstvý vzduch a zdržet se všech chemických látek. Udržujte svou energii PŘIROZENĚ vysokou! Protože čím vyšší bude vaše energie, tím rychlejší bude vaše zhmotňování. Během středu týdne se vám od andělů dostane velké podpory. Pokud jste se cítili zaseknutí nebo pochybovali o tom, zda někdo vyslyšel a zodpověděl vaše modlitby, pak vám touto kartou říkají: "Ale my se SNAŽÍME vám pomoct! Otevřete svou náruč přijímání tím, že budete svou energii udržovat vysoko a výborně se starat o své fyzické já." To mohu potvrdit z vlastní zkušenosti! Od roku 1996 neužívám žádné chemické látky - žádný alkohol, žádný kofein ani nic jiného podobného, protože čisté fyzické tělo je skvělým prostředkem pro přijímání Božské energie a poselství. Netvrdím samozřejmě, že nemůžete nic zhmotňovat, potřebujete-li užívat předepsané léky nebo když si občas dáte kafíčko. Tak to není. Je to o následování našeho vnitřního vedení a každý z nás má jiný energetický metabolismus, a tak jaký je ten váš? Jaké vedení dostáváte vy ohledně detoxikace své energie? Toto bude skvělý týden na to, abyste tak učinili.

A na konec týdne tady máme kartu Otevřete své srdce. Když tady mluvíme o přijímání, většinou nás u toho napadne dostat dost peněz, abychom mohli zaplatit účty, nové zaměstnání nebo nový dům, zkrátka něco hmotného. Avšak pro tento týden nám Matka Marie zvěstuje, že se nám dostane i velké vlny lásky ve spoustě různých forem, aby vyrovnala a také zapudila negativní energii, která se tu vyskytuje. Kdyby tak ve zprávách vysílali ty šťastné a dobré věci, které lidé dělají! Protože většina lidí je míruplná! Většina lidí je dávající a laskavá! A to jsou ty pravé zprávy, kterým bychom měli věnovat pozornost! 
Také mi říkají - a je to něco, co mě andělé naučili už desítky let zpátky! - že čím více otevřete své srdce lásce, tím větším budete i portálem pro Boží lásku a tím lépe budete konat své poslání - a všechny vaše potřeby budou naplněny! Pokud chcete rychle zhmotňovat, udržujte svou energii čistou, detoxikujte ji, detoxikujte své tělo, mysl i okolí. Andělé nám připomínají, že musíme rozlišovat, co přijímáme, a pozorně si to vybírat, protože jinak jsme dokořán otevření všemu, včetně nízkých energií, a přijmeme je do sebe, ani o tom nevíme! Takže udržujte své srdce otevřené, ale zároveň rozlišujte, co máte kolem sebe. Jak to udělat? Jedna z cest je vděčnost. Afirmujte si, za co jste vděční. Za co jste vděční? Ciťte, jak se vám tím vším otevírá srdce! A jiná cesta, má oblíbená, je tato meditace. Nenáleží k žádnému náboženství, takže ji klidně zkuste:

Představte si Ježíše (opět, ne žádné náboženství, žádná víra založená na strachu nebo vině!) a jeho úžasnou energii, jak stojí před vámi. Nadechněte se... a představte si, jak otevíráte své srdce a posíláte Ježíšovi lásku. Jak posíláte lásku ze svého srdce do toho jeho. A tato vámi vyslaná láska se k vám od něho vrací milionkrát znásobená! Můžete cítit, jak se vaše srdce této lásce otevírá ještě více! 
A kdykoli se budete cítit osamělí nebo nešťastní, pamatujte, že Ježíš, Bůh i vaši andělé jsou s vámi, a když jim vyšlete lásku, vrátí se vám ohromná vlna lásky nazpět, aby vás povznesla.

Veďte si Deník vděčnosti, protože vděčnost udržuje vaše srdce otevřené a energii vysokou. A není to o tom, že byste se museli snažit být šťastní a zářiví. Je to vedlejší účinek toho, když konáte své poslání. A jsou pak také okamžitě naplňovány všechny vaše potřeby. 

Děkuji vám, že jste se ke mně dnes připojili. Posílám vám mnoho andělských požehnání a řekněte prosím se mnou: Aloooooooooooha! Mějte nádherný týden a mějte své srdce otevřené lásce!

* * *

zdroj: https://youtu.be/BECcqHyTiHQ
překlad: Magda Techetová

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.