sobota 3. září 2016

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 5. do 11.9. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 5. do 11.září. Jsem tu dnes s naším koníkem Andělem, který je krásným příkladem zhmotňování. Jak víte, miluji jednorožce, a zrovna jsem vytvořila omalovánky s poselstvími jednorožců obdobně jako jsem předtím vydala omalovánky s anděly a vílami. A právě v této době k nám přišel! Má úžasnou divokou energii přesně jako jednorožci a mně jako jednorožec prostě připadá.
Tento týden je velmi silný z hlediska Andělských čísel. Celý tento měsíc, v pořadí devátý, je o následování vašeho životního poslání a dokončení všeho, co jste začali, aniž byste to nadále odkládali. Je to také období návratu do školy, učení se, práce, a zkrátka konání. Pokud tedy víte, že byste měli dělat nějaký projekt, pak je na to nyní vhodný čas. Stejně byste se do toho cítili nucení! Jsme nyní v retrográdní fázi Merkuru, a tak není nejlepší začínat něco úplně nového, ale spíše dokončit to, co už jsme začali. Andělské číslo 5-9 na začátku týdne znamená, že dojde k nějaké velké změně ohledně vaší práce, ale velmi pozitivní. Tento týden končí číslem 11-9, což znamená, že máte žádat o vedení a informace. Takže celý tento týden je o tom být otevřeni informacím a vnímat změny pozitivně. 
Andělé mi zcela jasně řekli, že tento týden mám pracovat s Motýlími kartami pro životní změny, protože ve světě dojde k velkým změnám. Není se čeho bát, je to jen další krok v celém procesu, a kvůli tomu jsme také tady. Zároveň také řekli, že dojde i k velkým osobním změnám u vás. A tak tady motýlí karty mám, i když je normálně nepoužívám k výkladu tří karet, ale pouze k vytažení jedné a jejímu doplnění jinými karetními sadami, prožívá-li někdo nějakou změnu. Nyní se tedy pomodlím a požádám Boha o vedení a vhledy ohledně změn, které nás v tomto týdnu čekají, a toho, jak můžeme pomoci my. 

Pro začátek týdne nám vyšla karta Léčení žalu. To je velmi zajímavé. Souvisí to s oprošťováním se od ztrát, kterými jste prošli. Kdykoli procházíme nějakou změnou, může nám připadat jako ztráta. Pokud třeba uvažujete o změně práce nebo vztahu, můžete žal už předem očekávat a cítit ho, protože ve změně vnímáte hlavně loučení. Ale současně s tím je v tom také pohyb kupředu, který je velmi šťastný a radostný. Ale to všechno je prostě proces. Ze začátku týdne tedy budeme procházet nějakým léčením. Nechci prosím, abyste se děsili! Je to o léčení a uzdravování! Andělé vždy poukazují na léčení. Ze začátku týdne ve vás může něco vyvolat žal ze ztráty, kterou jste utrpěli v minulosti, a andělé chtějí, abyste věděli, že jsou s vámi a chrání vás, aby vám pomohli se z tohoto starého žalu vyléčit.

Podívejme se na střed týdne.... Přivítejte nové! Toto poselství je doslovné, a tak celý tento týden se nese v duchu "nechat jít staré a přivítat nové". Napomáhá to také k léčení žalu - když si uvědomíte, že zatímco se jedny dveře zavírají, jiné se otevírají. 

Ach, svatá dobroto, podívejte, co nám vyšlo na konec týdne! Vlastní zaměstnání! Vlastní zaměstnání znamená opravdu vaše Boží zaměstnání, zaměstnání vašeho Vyššího Já. Znamená to, že pracujete pro Boha a že následujete své vnitřní vedení a spolupracujete s Bohem. 
Dopřejme si nyní okamžik na modlitbu:

Drahý Bože, zatímco vstupujeme do tohoto týdne změny, pomoz prosím nám všem zůstat v bezpečí a chránění všude ve světě. Vyskytnou-li se jakékoli nižší, negativní energie, žádáme tě, abys jejich temnotu prosvětlil Kristovým světlem. Povznes prosím vědomí nás všech k tomu šťastnému uvědomění si, že my všichni jsme rodina a není proč soutěžit. 

Posílám vám andělská požehnání a řekněte prosím s námi: Alooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/aNblUSd1FuQ
překlad: Magda Techetová


Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.