neděle 11. září 2016

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 12. do 18.9. 2016

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 12. do 18.září. Dnes jsem byla velmi jasně vedena k tomu, abych pracovala s kartami Květové terapie, které jsme vytvořili společně s mým kamarádem Robertem Reevesem. Zatímco karty míchám, modlím se k Bohu, aby nám dal vhled a vedení do dalšího týdne ohledně toho, co můžeme očekávat. Pro konec týdne chtějí vyjít dvě karty - asi proto, že bude hodně silný. Ale o tom za chviličku. 

Podívejme se na kartu pro pondělí a úterý. A je to karta echinacey, kterou mnozí užíváte jako prevenci proti nachlazení, s názvem Otevřete své třetí oko, tedy svůj duchovní zrak. Je to o tom, že si máte dovolit vidět energie. A nejen je vidět, ale také cítit. Andělé říkají, že je to karta o vaší citlivosti a o vašem uvědomění si, že je to dar. A také, že si máte dovolit být ještě vnímavější. Ano, já vím, já vím, také jsem citlivá a už vás vidím, jak říkáte, že už tak jste energiemi a jejich silou přehlceni! Ale jak je psáno na kartě: "Tím, že si to dovolíte, uvidíte pravdu." Najdete odpovědi na otázky "Jaký další krok mám udělat? Jak mohu nejlépe pomoci světu? Jak mohu nejlépe přijmout tento dar citlivosti a využít ho při pomoci druhým?" Andělé říkají, že když si dovolíte cítit a vnímat, vidět, vědět, třebaže na hlubší úrovni, budete v bezpečí. Nemusíte se bát, že vás to přetíží nebo že ztratíte kontrolu.
Já sama jsem si tím prošla. Před mnoha lety jsem se místo obvyklé psychoterapeutky stala andělskou terapeutkou. Samozřejmě, že jsem měla strach! Samozřejmě, že jsem měla pochybnosti o tom, jak zaplatím účty, co si o mně lidé pomyslí, a všechny ty ostatní starosti ega, které všichni máme. Také jsem je měla! Ale prostě pro mě bylo důležitější následovat Boží vedení. A vám říkají to samé - je pro vás bezpečné být citliví! A nejen, že je to bezpečné, ale je to důležité, protože je to součást vašeho životního poslání! Říkají tedy: "Nebojte se, my vám pomůžeme povznést vaše okolí tak, abyste byli v bezpečí a podpořeni."

Podívejme se, co nám vyšlo pro středu a čtvrtek. Ááá, to se mi tak líbí! Karty vždy společně vytvářejí úžasný příběh! Je tu karta kopretiny s názvem Zjednodušte si život. Říká, že se toho ve vašem životě tolik děje, že vás to přehlcuje. Protože jste tolik citliví, je také důležité chopit se vlády nad svým rozvrhem, prostředí, ve kterém pobýváte, ať už doma nebo v práci, a také vybrat to, co můžete ze svého života vypustit - hmotné věci, věci ze svého rozvrhu, lidi, návyky, věci, které vás zbytečně stojí hodně energie nebo vytvářejí ve vašem životě dramata. Čím si můžete svůj život zjednodušit? Co vás napadne jako první? Je to jako letět ve vzdušném balónu a vyhazovat z něho závaží, tak abyste mohli letět výš a výš a výš. 
Středa a čtvrtek budou tedy skvělým časem pro detoxikaci a pouštění se starého - také se nám v té blíží úplněk, o kterém za chvilku pohovořím a který je časem propouštění. Je úžasné některé věci darovat - věci, které nepoužíváte a které vám doma či v práci překážejí. Mohou tak posloužit jiným lidem. Když necháte některé věci jít, ucítíte tu lehkost - je to jako ztratit váhu. Také k vám může přijít více nové energie. Je klíčem ke zhmotňování dávat více toho, co chcete dostat. Detoxikace, očista a zjednodušování jsou v tomto týdnu velmi důležité.

Na konec týdne... ach, to nevymyslíte! Je tady karta tulipánu s názvem Dopřejte si čas sami na sebe, což je skvělé pro období úplňku, který nastane 16.září. Tento úplněk bude zářit na vaši sklizeň, na všechno, co máte, na všechna požehnání, kterých se vám dostává. Chtějí, abyste trávili čas se sebou, mí drazí. Pokud můžete, běžte ven se dívat na úplněk, nebo alespoň z okna. Měsíční světlo úplňku je opravdu mocné. Naši předkové z něj získávali mnoho moudrosti - my ne, protože žijeme v budovách a jsme odděleni od slunečního i měsíčního světla. Což je tragédie, protože jsou léčivé! Travte tedy čas sami se sebou, nebo s domácím mazlíčkem, popř. s nedramatickými lidmi, se kterými jste v souladu. Když jste s lidmi, jste také v kontaktu s jejich naladěním. Podívejte se sami do sebe a zamyslete se nad tím, co chcete propustit. Celý tento týden je o propouštění.
A druhá karta pro víkend - ach, haha! - Propusťte všechen hněv! Opět propouštění! Stále se nacházíme v retrográdní fázi Merkuru, a to až do 22.září. I poté to bude mít ještě nějaké dozvuky. Každopádně však retrográdní Merkur společně s úplňkem zvěstují obrovské pouštění, a andělé chtějí, abyste pustili především hněv. Spousta lidí, kteří jsou velmi "andělští", se snaží předstírat, že se nehněvají. Ale nevěšte si bulíky na nos. Právě ti nejsladší lidé v sobě většinou drží nejvíce hněvu. Velice často je to proto, že se cítíte jako oběť nebo že jste využití. Jste velmi hodní a štědří k druhým, ale oni to neopětují. Můžete se také cítit jako mučedníci. Podívejte se tedy na to. Na hněvu není nic, za co byste se měli stydět! Je to normální lidská emoce. A nejen lidská, je to emoce všech druhů! I citliví jedinci cítí hněv! Nejde o to, že se hněváte, ale o to, co se svým hněvem děláte. Někteří lidé si nechtějí vůbec přiznat, že hněv cítí, protože si myslí, že je to dělá "špatnými lidmi". A tak užívají závislosti, aby svůj hněv potlačili. Někteří sledují násilné filmy nebo hrají násilné počítačové hry. Jiní jednají způsobem, který ruší a rozptyluje druhé nebo i je samotné. Jenže dokud je hněv držen uvnitř vás, ovládá vás, mí drazí. Může vám způsobit i zdravotní problémy, vyrážky nebo úzkost. Máte tedy nyní úžasnou příležitost hněv propustit společně s námi všemi, kteří vás podporujeme. 

Pojďme se pomodlit:

Drahý Bože, Vyšší Já, Svatý Duchu, Ježíši, archanděli Michaeli, strážní andělé, voláme vás na pomoc. Protože vy víte, co se nachází v našich srdcích, myslích, tělech i životech, a my vás žádáme, abyste do nich posvítili svým světlem obdobně jako průzkumníci v jeskyni. Ukažte nám pravdu. Ukažte nám oblasti v našem životě, kde vycházíme ze svého ega, kde obviňujeme, soudíme sebe nebo druhé. Pomozte nám pročistit naše myšlenky, pocity, slova, činy, a pomozte nám vidět všechny včetně sebe očima lásky. Neznamená to být naivní a pobývat nutně s každým, ale očistit se od energie ega. Drahý Bože, nyní propouštíme jakýkoli skrytý nebo potlačený hněv, který nám stojí v cestě k našemu míru a zdraví. 

Když jste sami v míru, přímo se podílíte na míru světovém. Je to to nejlepší, co můžete pro svět udělat - být sami v míru. A mír už JE ve vás, nemusíte ho nikde hledat.

Bože, prosím, pomoz nám být v míru. Pomoz i našemu světu být v míru. Ukaž nám všem, co můžeme udělat proto, abychom vnesli mír a harmonii do svého vlastního života, do našich rodin, naší společnosti a našeho světa. 

Posílám vám mnoho lásky, míru a andělských požehání. A prosím, řekněte se mnou: Alooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/I8x1njQOaoU
překlad: Magda Techetová

 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.