pondělí 26. září 2016

Květinový výklad Roberta Reevese pro týden od 26.9. do 2.10. 2016

Ahoj, já jsem Robert Reeves a toto je čas, kdy vám udělám výklad, abyste věděli, co můžete očekávat v průběhu následujícího týdne. V posledních týdnech jsem svůj výklad trochu pozměnil, tak aby pro vás byl specifičtější. Takže VY položíte otázku. A já se naladím na anděly a sdělím poselství přímo pro vás. Možná si říkáte, jak by to bylo asi možné, abych vyložil kartu přímo pro vás. Ale vydržte a uvidíte, že vám to dá smysl.
Nyní si tedy pomyslete otázku, na kterou si přejete znát vedení. Může to být nějaká velká životní změna, nějaký problém nebo komplikace, nebo se můžete chtít ptát na svého přítele či člena rodiny, kteří mají problémy. Ať už je to cokoli, požádejte nyní své anděly, aby vám na to dali odpovědi. Pokud nevíte, na jakou konkrétní otázku se zeptat, požádejte je prostě, aby vám sdělili to, co potřebujete vědět. Myslete si tedy svou otázku a já nyní žádám anděly, aby své sdělení poslali právě zde skrze tyto karty, tak aby vám vyšla ta pravá. Co tedy andělé chtějí, abyste věděli?

Je to karta Jste vyléčeni. Jaká nádherná zpráva! Tato karta má dvojí význam. Sami si vyberete, který z nich je pro vás ten pravý. První význam říká přesně to, co je na kartě napsáno, tedy že jste vyléčeni. Pokud jste měli například nějaký zdravotní problém nebo jinou těžkost, pak vám tato karta říká, že všechno je v procesu, že vaše modlitby byly vyslyšeny a jsou nyní zodpovídány tak, abyste se uzdravili. Ta energie, kterou potřebujete, ta pomoc, podpora, lékaři, terapeuti, přátelé, rodina, zkrátka cokoli, co potřebujete, abyste mohli žít šťastnější, zdravější a více naplněný život, k vám právě nyní přichází. Tato karta je také poselstvím archanděla Rafaela, léčitele, který nám přináší léčení ve všech možných formách, aby nám v naší situaci pomohl. 
Druhý význam této karty je o tom, že vy sami jste léčitelé a jste schopní pomáhat druhým prostřednictvím léčení. Může to znamenat přímo fyzické léčení rukama jako je reiki léčení, nebo se stát nutričními poradci, nebo léčit pomocí krystalů. Také to znamená, že vaše vlastní energie, taková, jaká je, je sama o sobě velmi léčivá a když se stýkáte s přáteli nebo jinými milovanými lidmi, nasloucháte jim, jste tam s nimi, nebo je třeba jen povzbudivě pohladíte po rameni, přinášíte jim ohromné množství léčivé energie. Máte tento přírozený dar pomáhat druhým a léčit je. Vidíte svět jinak než jiní lidé a kdykoli s někým navážete spojení, je to pro vás možnost, jak jim posloužit. Podělit se s nimi o svůj dar, abyste jim jejich den alespoň trochu usnadnili. A díky zákonu karmy se nám pak těchto požehnání a léčení dostává nazpět, a to ještě ve větším množství. Přitahujete tedy do svého života ještě více zázraků tím, že pomáháte druhým lidem zlepšit jejich dny. 

V tom jsou tedy významy této karty: pokud jste prožívali nějaké těžkosti a problémy, začnou mizet, nebo najdete nový způsob, jak je léčit, nebo potkáte někoho, kdo vám s tím pomůže. A nebo jste sami léčitelé a byli jste sem posláni proto, abyste lidem takto pomáhali. Je to pro vás silné poselství a já se modlím, abyste tento svůj dar opravdu začali využívat tak, jak cítíte, že máte. 

Mějte nádherný týden a ať se vám splní všechny vaše sny!

* * *

zdroj: https://youtu.be/0R9jhbjWfn4
překlad: Magda Techetová

 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.