neděle 8. ledna 2017

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 9. do 15.1. 2017

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 9. do 15.ledna. Hodně se toho děje a víly jako andělé přírody jsou blízko Zemi a vědí, kam to směřuje, tak bych dnes chtěla pracovat s kartami Magická poselství víl. Tento týden nám v pondělí končí retrográdní fáze Merkuru, který se vydává opět přímým směrem, přesto však může ještě jeho retrográdní fáze doznívat, a tak bude třeba si dávat obzvlášť pozor na to, abyste se vůči druhým lidem vyjadřovali opravdu jasně. Ověřujte si, jestli vám správně porozuměli. Také sarkasmus může být špatně pochopen. Problémy mohou nastávat i v elektronice a cestování. Dejte si tedy do plánu nějaký čas navíc. Jakmile ale skončí retrográdní fáze Merkuru, 9.1., otevřou se vám nové dveře, nastane vhodný čas pro nové projekty. V tomto týdnu, 12.1., máme také úplněk, což je čas propouštění starého, a tak pouštějte, pouštějte, zejména starosti a vše, co vás stresuje, a modlete se. A v den 11.1. máme velmi mocné datum z hlediska čísel, protože číslo 111 znamená "Udržujte své myšlenky pozitivní, neboť se zhmotňují velmi rychle." Jsou to ty případy, kdy na něco pomyslíte a hned se to ve vašem životě objeví. Udržujte si tedy pozitivní vize, a to jak o sobě a svých milovaných, tak o našem světě. Protože v tomto světě se hodně projevuje svobodná vůle lidí, a za tu někdy platíme velkou cenu. Někdy nechápeme, proč by někdo ze svobodné vůle něco takového dělal. Potřebujeme se tedy modlit za to, aby se lidé svobodně rozhodovali pro to nejvyšší a nejlepší dobro pro všechny. 
Nejprve se nad kartami pomodlím, aby přinesly požehnání a vedení pro všechny, kdo sledují tento výklad, a aby vám přinesly odpovědi na otázky, které máte ohledně tohoto týdne. Z víl nemusíte mít žádný strach, jsou to strážní andělé zvířat, květin, stromů, vodstva i vzduchu. 

Pro pondělí a úterý tady máme kartu Děti. To znamená dvě věci. První z nich se týká dětí v tomto světě, i vašich dětí, ale druhá také vnitřních dětí. Vnitřní dítě je část vás, o kterou je třeba se starat a se kterou je třeba si hrát. Pokud jste tedy přespříliš pracovali, brali život příliš vážně, vyvíjeli tlak na to, abyste všechno stihli, nebo se strachovali o peníze, pak to všechno je pro vás znamení, že se máte zastavit a uvolnit se. Pusťte se toho.
Pojďme se za to pomodlit hned teď - abyste se spojili s dítětem uvnitř vás a pustili se toho upjatého dospělého. Několikrát se zhluboka nadechněte... Je to skvělý pocit se uvolnit..

"Drahý Bože, Vyšší Já, Svatý Duchu, Ježíši, pomozte mi prosím pustit se té mé dospělé části, která se stresovala, dělala si starosti a vyvíjela na věci nátlak. Děkuji vám, že mi pomáháte být v kontaktu s mým vnitřním dítětem, s tou mou částí, která je uvolněná, hravá a ulítlá. Děkuji ti, Bože, že mi pomáháš si uvědomit, že tato má část je nyní ve světě potřebná. Děkuji ti, že mi pomáháš, aby zodpovědná dospělá část vhodně doplňovala a vyvažovala mé vnitřní dítě."

Uvolněte se.... pusťte se... A pokud máte nějaké modlitby za své vlastní nebo jakékoli jiné děti, nyní je skvělý čas k tomu, abyste tak učinili. Nádhera.

Kartou pro středu a čtvrtek je Odejděte - jak dokonalé k úplňku! Karta Odejděte vás vybízí k tomu, abyste opustili všechno, co je pro vás škodlivé, například nějaké návykové chování, o kterém hluboko uvnitř víte, že vám nabourává sebedůvěru a že vám nijak nepomáhá. Nebo jíte škodliviny v jídle. Škodlivé věci mohou být i ve vaší práci nebo vztazích. Ve vašem bydlení nebo v tom, jak sami se sebou zacházíte. Je načase to propustit. 
Nádech...

"Drahý Bože, Svatý Duchu, Ježíši a archanděli Michaeli, děkujeme vám, že nám pomáháte propustit ze svého života všechno, co neslouží našemu nejvyššímu a nejlepšímu dobru. Pomoz prosím nám všem, abychom se zbavili nezdravé touhy po dramatech, škodlivých látkách nebo návykovém chování. Pomoz prosím nám všem, propustit to z našeho života."

Říkají, že máte ve své hlavě zmáčknout reset. Protože Bůh vás s těmito nutkáními nestvořil - ty jste si vyvinuli sami jako nezdravý způsob, jak se vyrovnávat se stresem v životě. Sice vám krátkodobě uleví, ale hluboko uvnitř víte, že z dlouhodobého hlediska vám jen škodí. Pokud víte, že vám něco sráží sebevědomí, odejděte od toho a propusťte to ze svého života. 

A kartou pro víkend je Trpělivost, prosím. Ta říká, že to, co si přejete, nastane, ale nejprve se musí projevit něco, co zatím nevidíte. Týká se to zejména svobodné vůle lidí, kterých se to týká. Promluvme si o tom. Bůh respektuje svobodná rozhodnutí každého člověka, a to i tehdy, když to není to nejlepší pro toho člověka samého a nebo i další osoby. Proto to vypadá, že Bůh "dovoluje", aby se děly zlé a kruté věci, protože v tomto fyzickém světě má každý svou vůli. Můžeme se však modlit za Boží zásah, kdykoli by vůle někoho jiného měla nežádoucím způsobem ovlivnit vás. Stejně tak se můžete modlit za to, aby vaše vlastní vůle měla veškerou motivaci, sílu, odvahu a podporu k tomu, aby v tomto světě učinila rozdíl. Děje se v něm mnoho věcí, ale místo toho, abyste kvůli nim upadali do deprese, se modlete za to, jak můžete vy něco udělat pro to, abyste světu pomohli. Dostanete jasný pokyn, který budete schopni naplnit a stejně tak dostanete všechno, co k tomu budete potřebovat. Tak to funguje u nás všech.
Jak víte, mou velkou vášní jsou zvířata. Už od mého prvního koťátka. A dnes máme s Michaelem a dalšími přáteli záchranný ranč, který je naším splněným snem a který máme po všech těch letech, kdy jsem jezdila po světě a přednášela. Dnes mám statek plný zvířat, která zachraňujeme, a zvířata přicházejí sama k nám, tak jako 16 prasátek, která se k nám dostala 12.12. minulého roku a která věděla, že u nás budou v bezpečí, jinak by šla na porážku, tak jsme je odkoupili. Obdobně také ovečky, které měly jít na porážku jen proto, že neprodukovaly dost vlny. A tak je prodali na porážku. Je to neštěstí vlnového průmyslu. Ale dnes jsou tedy tady u nás, šťastné a v bezpečí. Nedávno jsme dostali také 11 králíčků a jednu oslici, na kterou majitel neměl čas, a tak ji dal nám, aby byla v dobrých rukou a měla veškerou péči a pozornost, kterou potřebuje. Objevil se tu také divoký býk, sám od sebe, a dokonce i malinká toulavá siamská kočička, která se uprostřed noci objevila pod naším křeslem. Byl to skutečný zázrak, protože máme elektrické oplocení, spoustu psů a bydlíme úplně mimo města, a tak nemáme zkrátka ponětí, jak se mohla tato kočička dostat až k nám domů. Když ji Michael vytáhul, zahryzla se mu do ruky, ale když ji pak později přišel nakrmit, tulila se a nechala se hladit. Je to zkrátka zázračná kočička. Je důkazem toho, jak mocná je láska. Tolik zázraků je možných díky lásce! 

A tak prosím vězte, že opravdu, stresovat se kvůli tomu, co se ve světě děje, nikomu a ničemu nepomůže. Je přirozené smutek cítit, ale povzneste se nad to! Povzneste se na úroveň lásky a štěstí, protože jediná skutečná síla, která existuje, je láska. I Boží láska je s vámi, mí drazí, je ve vás i všude kolem vás. Ať vy i vaši milovaní prožijete týden plný lásky, míru, bezpečí a ať jsou všechny vaše potřeby naplněny. 
Bůh vám žehnej.

Andělská požehnání pro vás a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooooooooooooooha!

* * *

zdroj: https://youtu.be/Myr12y0AKBc
překlad: Magda Techetová

 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.