pondělí 10. července 2017

Nevyřešený vztah k otci a pocit nedostatečnosti

"Pokud má člověk nedořešené problémy ve vztahu ke svému otci, zůstává v něm pocit nezasloužení a nehodnosti toho, co mu Vesmír nabízí. Tím si následně vytváří nedostatek a strádání ve svém životě. Vyléčením a propuštěním negativních pocitů, které chováte ke svému otci, vám pomůže k uvědomění, že JSTE hodni dobra ve svém životě, a tak si budete moci vytvořit v životě hojnost všeho, co si přejete. Lpění na hněvu nebo jiné emoci zabírá ve vašem srdci zbytečně mnoho místa, a tak se do něj jen těžko dostanou nové, příjemné city. Pokud se necháváte ovládat svým strachem, pak ani když se k vám dobro dostane, nevěříte mu. A pokud v sobě vyživujete smutek, pak můžete žít v domnění, že i to dobré, co máte, zase ztratíte.
Možná také neustále cítíte potřebu dosáhnout uznání od nějakého muže. Dostávalo se vám uznání od vašeho otce či nějaké otcovské osobnosti, nebo jste zůstali neuznaní s pocitem nepotvrzené hodnoty? Vzdali jste se své vlastní osobní síly a dali ji do rukou svému otci? Dovolujete otci či jinému muži, aby rozhodoval o tom, jakou máte hodnotu? Vyžadujete uznání své ceny od muže, který ji není schopen vidět? Je načase vzít si svou osobní sílu zpátky.
Pustit se někdy i dlouhá léta trvajícího hněvu či smutku může být obtížné, avšak svoboda, které tím ve svém životě dosáhnete, za to rozhodně stojí." 

* * *

- Rev. Sheri, AngelMessenger.net
překlad: Magda Techetová

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.