čtvrtek 28. září 2017

Otevřete své srdce

Otevřete dveře do svého srdce a nechte je dokořán. Zbourejte všechny zdi, které jste ze strachu postavili mezi sebe a okolní svět. 
Stavte méně zdí a více mostů.
Neschovávejte se sami před sebou. Neschovávejte se před životem ani láskou. Dovolte, aby vaše světlo zářilo co nejjasněji. Dovolte, aby vás bylo vidět. Dovolte si být zranitelní. Strhněte všechny zdi, které jste postavili, abyste byli otupělí a chránili se před utrpením, a pusťte si znovu do života lásku. Dovolte lásce, aby vám ukázala, jaké to je být plně naživu. 
Ať svět vidí vaši odhalenou duši a krásné srdce. Užívejte si život naplno. Pochopte, že láska je život a život je láska. Když se bráníte lásce, bráníte se životu.
Dovolte lásce, aby naplnila váš život. Naplňte láskou všechno, co děláte a čím jste. Naplňte láskou sebe, své vztahy, svou práci, místo, kde žijete, i svůj život. Naplňte láskou svou minulost, svá zranění, své obavy a strachy. Naplňte láskou každičkou zkušenost a každý vztah, ty dobré i špatné, a uzdravte jí svá zranění. 
Svou lásku nabízejte každému, s kým přijdete do kontaktu, ne proto, že by si vaši lásku nutně zasloužil, ale proto, že láska je vším, co můžete nabídnout. Protože láska je vším, co můžete dávat. 
Přesuňte svou pozornost z věcí, které vás děsí, ze všech katastrofických příběhů, které si vaše mysl celá ta léta vytvářela, a začněte se místo toho zaměřovat na věci, které milujete. Mluvte jenom o tom, co vám dělá radost a vyvolává ve vás pocit míru a štěstí. Dělejte věci, které mají smysl a které jsou výživou pro vaši duši. Obklopujte se krásou.
Zbavte se strachu a dovolte lásce, aby vládla ve všech oblastech vašeho života. Nechte lásku, aby rozpustila vaše strachy. Milujte tak, až vám bude pukat srdce, a pak ještě o trochu víc. Milujte tak, aby ve vás nebylo nic než láska.
Vzdejte se vnitřního strachu a dovolte, aby se probudilo vaše skutečné já. Dovolte svému skutečnému já, aby bylo, milovalo, hrálo si, tvořilo a žilo život, kvůli jehož tvoření sem bylo posláno.
Nebojte se lásky, neboť ta vás nikdy nezraní. Může jen milovat. 

* * *

- z knihy 15 věcí, kterých se musíte vzdát, abyste byli šťastní; Luminita D. Saviuc

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.