neděle 22. června 2014

Karetní výklad Doreen Virtue pro týden od 23. do 29.6. 2014

Ahoj, tady je Doreen a toto je váš týdenní karetní výklad pro týden od 23. do 29.června. Michael a já jsme stále na cestách s Precious (Doreenina malá fenka - pozn. překl.), a tak máme s sebou náš cestovní balíček karet - Andělských tarotových karet. Ve chvíli, kdy toto video sledujete, jsme již konečně v Baltimoru na kurz I Can Do It! (Já to dokážu!) a kurz Certifikovaných vykladačů andělských karet.
Vytáhnu tedy tři karty poté, co se nad nimi pomodlím o vedení pro následující týden. Máme tu teď retrográdní fázi Merkuru, a tak je vše trochu jiné, věci se vyvíjejí zajímavě, a pro některé lidi to může být poměrně frustrující. A tak se pomodlíme, požádáme o vedení pro nás všechny a vybereme tři karty pro začátek, střed a konec týdne.

Kartou pro začátek týdne je Královna Vody. Karty Vody vždy souvisejí s emocemi a tato konkrétně souvisí se vztahy. Je možné, že Královna Vody symbolizuje vás a vypovídá tedy o tom, že se vaše vlastní emoce rozvíjejí na nové úrovni a cítíte se v začátku týdne obzvláště citliví. Také to může znamenat, že cítíte zvýšenou senzitivitu, což může ovlivnit vaše vztahy. Retrográdní fáze Merkuru vyvolává problémy v komunikaci a také nedorozumění. Může to znamenat, že nyní budete mít s někým diskuzi od srdce k srdci, kterou jste již dlouho potřebovali a která pročistí vzduch, a také vytvoří prostor pro novou lásku k druhému člověku. Každopádně tu však máme hodně emocí, a to především v souvislosti se vztahy.

Na střed týdne zde máme další kartu Vody. Šestka Vody znamená, že vyvstávají na povrch záležitosti z dětství. Takže některé problémy ve vztazích, které právě nyní prožíváte, mohou mít co dělat se vztahy z vašeho dětství a vyvolávat ve vás vzpomínky z dětství, dost možná bolestivé vzpomínky. A to všechno je pro vás příležitost očistit tyto záležitosti ze svého dětství a uzdravit je prostřednictvím toho, co prožíváte nyní... ať už to může být jakkoli frustrující.

Naštěstí tu máme pro víkend kartu Královna Ohně. Barva Ohně znamená vášeň, často v oblasti kariéry. Tato karta říká, že se dostanete do kontaktu se svou neomezenou přirozenou podstatou, kterou už nebudete potlačovat - a kterou jste dosud potlačovali kvůli strachu nebo odsudkům lidí z vašeho blízkého okolí, rodiny či přátel. Konečně se rozhodnete roztáhnout křídla a vzlétnout. A podobně jako Královna Vody, může i Královna Ohně, jste-li žena, zosobňovat vás. Samozřejmě může představovat i vás, pokud jste muž, neboť tyto karty nejsou genderově specifické. Ale každopádně tyto karty znamenají, že jste královna, jste královna svých emocí, dokážete je ovládnout, dokážete vzít věci do vlastních rukou, a to tím, že si nedovolíte cítit se jako oběť.

Je to pro nás všechny posilující týden. Dává nám šanci opravdu očistit a propustit bloky, které jsme v sobě měli velmi, velmi dlouho, až z dětství nebo i minulých životů. Pamatujte: když něco cítíte, dovolte si to cítit, a buďte upřímní také k druhým, zvláště však k sobě samým. Hovořte upřímně o svých pocitech také s Bohem a se svými anděly. Vaše pocity jsou jako mapa. Pomáhají vám více porozumět sami sobě, vycítit, kam směřujete, a především jsou vašimi přáteli, když si je dovolíte cítit - i když mohou být i nepříjemné. Dovolte si cítit. A především si dovolte roztáhnout křídla a vzlétnout!

Tento týden budu živě na Hay House Radiu 24.června, protože už budeme zpátky z Baltimoru. Juchů! Samozřejmě budu také s vámi každý den na facebooku a také na Instagramu prostřednictvím denních andělských karet a poselství, která na facebooku nejsou. Je to jednoduché - stáhněte si aplikaci Instagramu zdarma a běžte na můj instagram "@doreenvirtue", kde mě můžete následovat.

Posílám vám mnoho lásky, mnoho modliteb, andělských požehnání a prosím, řekněte se mnou: Aloooooooooha!

* * *

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=0aMzzv0PPqU
překlad: Magda Techetová

Žádné komentáře:

Okomentovat

Poznámka: Komentáře mohou přidávat pouze členové tohoto blogu.